Menu:
Partnerzy:
Kontakt:
Ośrodek Wspierania
Inicjatyw Społecznych

ul. Grunwaldzka 235,
43-600 Jaworzno
(III piętro, pok. 310, 313)
Tel. 32 615 09 78
Fax. 32 615 09 83
skype: owis_jaworzno
www: www.owis.pl
e-mail: owis@interia.eu

Godziny otwarcia:
Dni robocze od 8:00-15:00


Strona główna / Aktualności / Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych z Funduszu TISE

Aktualności

Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych z Funduszu TISE

2016-02-03

Bank BGK podpisał z Towarzystwem Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych TISE SA kolejne i ostatnie już umowy powierzenia dodatkowych środków na preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorstw społecznych. To już ostatnia transza środków i ostatnia możliwość skorzystania z finansowania na preferencyjnych warunkach w tym roku.
ES Fundusz TISE– pilotażowy fundusz pożyczkowy dla podmiotów ekonomii społecznej, został uruchomiony dokładnie trzy lata temu – w styczniu 2013 w wyniku konkursu, którego warunki określiły ministerstwa: Pracy i Polityki Społecznej, Infrastruktury i Rozwoju oraz Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Prowadzenie ES Funduszu powierzono Towarzystwu Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE. Projekt jest prowadzony w ramach programu „Wsparcie inżynierii finansowej na rzecz rozwoju ekonomii społecznej” z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.4 PO KL.

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-TISE SA, które jest operatorem ES Funduszu TISE od 25 lat zajmuje się finansowaniem potrzeb przedsiębiorstw ekonomii społecznej i NGO’sów, a także mikro, małych i średnich firm. Jego właściciel - francuski bank spółdzielczy Crédit Coopératif robi to od ponad 120 lat. Zespół TISE stanowią osoby, które od lat są aktywne w środowisku ekonomii społecznej i szeroko rozumianego trzeciego sektora. Więcej informacji na www.tise.pl.
wstecz

Kalendarium wydarzeń:
Znajdź nas na mapie: